| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.08.2017

Вардарци го одработија тренингот на „Шукру Сарачоглу“ (ФОТО)

Момците на тренерот Јаневски во одлична атмосфера го одработија тренингот во пресрет на утрешниот дуел со ФенерДатум: 23.08.2017, 20:15
Статијата е прочитана 1012 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense