| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

06.03.2018

Демири повторно во тимот на колото во Украина

Одличниот настап на нашиот репрезентативец во дресот на Мариупол, одново го сместува меѓу најдобрите единаесет во Првата лига на Украина

Бесир Демири продолжува со своите одлични игри во тимот на Мариупол. Настапот на нашиот репрезентативец на мечот со Олимпик Доњец, уште еднаш му донесе големо признание, имено по втор пат во за кусо време, му носи место меѓу најдобрите единаесет во тимот на колото во Првата лига на Украина.Датум: 06.03.2018, 11:50
Статијата е прочитана 448 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense