| контакт | маркетинг
18.02.2018
Изјавите на тренерите на Вардар и Победа по првенствениот меч од 20. коло на „Филип Втори“
18.02.2018
Победа и Шкупи примија по три гола од двете најдобри екипи, Работнички сензационално поразен од Пелистер а Скопје извлече реми во Турново
18.02.2018
Попладнево се играат четири меча од 20. коло во Првата лига на Македонија
18.02.2018
Дуелот меѓу Шкупи и Шкендија ќе биде и дуел меѓу Илијоски и Ибраими кои заедно имаат 254 голови во Првата лига
17.02.2018
17.02.2018
17.02.2018
17.02.2018
На крајот епилогот е - без голови, без шанси и без големи возбудувања
17.02.2018
Федерацијата ја усвои завршната сметка за 2017 година, а го одобри буџетот за тековната 2018 кој ќе биде најголем
17.02.2018
Делегатите ја укинаа претходната важечка одлука што ја побара ФК Металург
16.02.2018
Вистината за Струмица. Карневал во изведба на Славчо Васков Пинда кој конечно објасни зошто Академија Пандев ќе игра во Турново а не на „Младост“, на стадионот каде што тој е директор
НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense