| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

15.06.2017

Вардар го промовираше Исени

Бесар Исени е нов член на шампионото Вардар. Првакот попладнево го промовираше и овифијално новото заслување кое само ќе ја појача големата конкуренција во нападот на актулениот шампион

Исени потпиша договор на три години.
„Дојдов во Вардар само затоа што мислам дека ќе напредувам во овој клуб на фудбалски план„ - кратко изјави Исени по промоцијата.Датум: 15.06.2017, 20:33
Статијата е прочитана 4776 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense