| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.03.2017

Работнички го „искачи“ Водно


Вчера „романтичарите“ имаа специфичен тренинг, се искачуваа на Водно, потоа следуваше и мал одмор


Ете така се прави тим - билдинг. Стратегот Виктор Треневски се чини дека знае како да го спои убавото со корисното. Имено вчера неговите момци имаа специфичен тренинг, се искачуваа на Водно. И кога тоа го сторија следуваше кус одмор. Дека не им беше тешко се гледа од фотографијата на која се  насмеани Наумчевски, Божиновски, С. Сахити, Херера, Ивановски, Дурански и Силјановски.Датум: 26.03.2017, 13:33
Статијата е прочитана 2230 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense