| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.06.2017

Шефе, мрежата ќе мирува (ФОТО ВЕСТ)

Во одлична атмосфера нашите херои максимално се подготвуваат за претстојното ЕП во Полска

Интересна беше конверзацијата меѓу селекторот Благоја Милевски и голманот Игор Алексовски, кој му порача на шефот дека се е во ред и дека на евро самитот тој се ќе стори неговата мрежа да мирува.

 Датум: 09.06.2017, 19:37
Статијата е прочитана 2818 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense