| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.06.2017

Видео кое буди морници за фудбалерите (ВИДЕО)

Македонската фудбалска федерација направи моќно видео како поттик пред настапите на сениорската и младата репрезентација.

Македонската фудбалска федерација направи моќно видео како поттик пред настапите на сениорската и младата репрезентација. На одличниот видео-материјал кај нашата најдобра репрезентација се капитенот Пандев, Алиоски и Трајковски, додека кај младите се Николов, Барди и Аврамовски.
На овој начин ФФМ сака да испрати порака до навивачите да дојдет во недела навечер на Арената „Филип втори“, и да ги подржат нашите најдобри фудбалери во обидот да се направи уште еден сензационален успех за македонскиот спорт. Да бидат подобри од Шпанија.Датум: 09.06.2017, 10:25
Статијата е прочитана 6136 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense