| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.02.2018 (ФОТО)

Јаневски во стилот на Тајгер Вудс


*Задоволен од вчерашното издание на неговите играчи на мечот со Заглебје, стратегот на Вардар Чеде Јаневски одигра една партија голф


Вардарци и нивниот тренер Чеде Јаневски денеска во Анталија вежбаа малку голф. Задоволен од изданието на неговата екипа на вчерашниот дуел со Заглебје (3:0), Јаневски се рекреираше играјќи голф, како да сакаше малку да одмори од фудбалот.Датум: 01.02.2018, 17:23
Статијата е прочитана 557 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense