| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.08.2017

Османи: Правевме многу грешки

„Одбраната не беше на ниво, му честитам на Милан за победата“ истакна тренерот на Шкендија

Големо е разочарувањето во Шкендија по убедливиот пораз од Милан. Стратегот Ќатип Османи на пресот покрај другото истакна...
„Ние денеска не одигравме на потребното ниво. Му честитам на Милан за победата, мислам дека многу грешевме особено во одбраната. Милан како голем тим знаеше тие наши грешки да ги искористи. Сега ни останува да се подготвиме за во реваншот“.

 Датум: 17.08.2017, 23:37
Статијата е прочитана 1274 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense