| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.06.2017

Работнички тргна со подготовките

Покрај Велинов, ново име е и Енис Дервиши од Тетекс. Тренерот Виктор Треневски прозиваше и означи старт на подготовките без деветтмина оправдано остсутни

Работнички од денеска е во „погон“. Попладнево точно во 16 часот „романтичарите“ тргнаа со подготовките во пресрет на настапот во Европа но и за она што ги чека во следната 2017/2018 сезона. Стратегот Виктор Треневски прозиваше и означи старт на подготовките и тоа без деветтмина оправдано отсутни. Покрај Стојанчо Велинов, ново име во Работнички е и Енис Дервиши, кој дојде од Тетекс.Датум: 08.06.2017, 17:10
Статијата е прочитана 3176 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense