| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.04.2017

Сахити му посака среќа на Работнички (ФОТО)

Младиот фудбалер кој поради оперативен зафат на скочниот зглоб не е во можност да им помогне на соиграчите, се наоѓа на трибините на „Телеком“ арената

Емир Сахити поради операција на скочниот зглоб не е во можност да им помогне на соиграчите од Работнички на денешниот меч против Шкендија. Сепак, младиот фудбалер се наоѓа на трибините и навива за својот тим.Датум: 05.04.2017, 16:10
Статијата е прочитана 1814 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense