| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.02.2017

Шиков тргна со Работнички (ФОТО)

Нашиот репрезентативец заедно со Вуковиќ го одработија првиот тренинг со новиот клуб

Репрезентативецот на Македонија, Ванче Шиков го одработи првиот тренинг со својот нов клуб Работнички. Тој, заедно со Хрватот Иван Вуковиќ беа последните засилувања за тимот од Градски пар за претстојниот дел од сезоната. Предводникот на тимот, Виктор Треневски сега го има комплетниот тим за саботниот меч против Македонија ЃП.Датум: 13.02.2017, 18:23
Статијата е прочитана 2155 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense